עו״ד נאוה זרנגר | משפט פלילי וצווארון לבן | תובעת משטרתית לשעבר | מעל 12 שנות ניסיון

עו״ד פלילי נאוה זרנגר | משפט פלילי וצווארון לבן | תובעת משטרתית לשעבר | מעל 13 שנות ניסיון

זומנת לחקירה או נעצרת?

הוגש נגדך כתב אישום?

חייג: 050-5201961, או מלא פרטים:

זומנת לחקירת משטרה?

חקירת משטרה היא, ללא ספק, מעמד מלחיץ ומאיים. לפעמים אפילו מתעתע, במיוחד אם מעולם לא נאלצת להתמודד בסיטואציה מסוג זה. מה לעשות אם השוטר הנחמד יציע לי כוס קפה לפני או אחרי החקירה? או הפסקת סיגריה באמצע החקירה? האם השוטר יוכל להשתמש בדברים שאגיד לו מחוץ לחקירה ומחוץ ל'פרוטוקול הכתוב'? מתי נכון להשתמש בזכות השתיקה? כמה זמן יוכל החוקר להשאיר אותי במעצר? ולמה אני צריך ייעוץ לפני חקירה ע"י עו"ד פלילי?

תחושת חוסר האונים והבהלה עשויה לגרום גם לחפים מפשע לעשות טעויות שיחמירו את המצב ולעיתים אף להביא לתוצאה של הגשת כתב אישום כנגדם ולפתיחת הליך פלילי ארוך, הרסני ומייגע, שעשוי להשפיע על כל עתידם האישי והמקצועי.

לכן, רגע לפני שאתה מוסר גרסה שעשויה להשפיע על ההחלטה האם להגיש נגדך כתב אישום, חשוב שתדע:

כשהחוקר אומר לך 'תודה ונשחרר אותך' – הוא לא באמת מתכוון לכך!

כשהחוקר שואל אותך 'אם לא עשית דבר – למה אתה צריך להתייעץ עם עורך דין?' 'ממה יש לך לפחד?'– זו מניפולציה!

כשהחוקר מסביר לך ש'אם לא תתחיל לדבר – זה ישמש לרעתך בסוף', כנראה שאין די ראיות כנגדך.

כתובעת משטרתית לשעבר ולאחר כעשור שנים במפלג תביעות פלילי ת"א, עו״ד פלילי נאוה זרנגר מכירה היטב את כל תרגילי החקירה והמניפולציות המופעלות במהלך חקירה ע"י החוקרים.
המידע, הידע הנרחב שצברה וההיכרות שלה עם מערך התביעות במשטרת ישראל, לצד ממשק וקשר ישיר עם מערך החקירות, מאפשרים לה לדייק את הייעוץ לפני חקירה ואת הייצוג בבית המשפט, באופן שמיטיב עם לקוחותיה.

לאורך השנים טיפלה עו"ד פלילי נאוה זרנגר, כתובעת משטרתית, במספר רב של תיקים פליליים, הן במסגרת קבלתם לתביעה המשטרתית והגשת כתבי אישום, והן במסגרת דיונים בבית משפט וייצוג המדינה במגוון רחב של עבירות בקשת הפלילית. בהמשך כיהנה עו"ד פלילי נאוה זרנגר גם כתובעת עירונית של עיריית רעננה, הגישה כתבי אישום וייצגה את העירייה באלפי תיקים פליליים בביהמ"ש.

עו"ד פלילי נאוה זרנגר מייצגת חשודים ונאשמים, קטינים ובגירים, בעבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות נשק ועוד. היא מלווה את לקוחותיה בהכנה לחקירה במשטרה, הליכי חקירה ומעצר, שחרור עצורים ממעצר, סגירת תיקים פליליים, שימוע לפני הגשת כתב אישום, ייצוג בבית משפט לאחר הגשת כתב אישום, ניהול הוכחות וייצוג בערעורים.

עו“ד פלילי נאוה זרנגר יודעת היטב מהם תרגילי חקירה שמותר לחוקרים לבצע ומהם תרגילים אסורים. מתי לשוטר מותר לבצע חיפוש בדירתך, ברכבך או במכשירך הנייד, ומתי החיפוש לא חוקי, איזה דברים חשוב לדעת לפני עימות עם נפגעי עבירה, האם אתה חייב לתת את הטלפון הנייד שלך, או את הסיסמא כשהחוקר יבקש ממך.

מה לעשות כשהחוקר יפגיש אותך 'במקרה לגמרי' עם שותפך לעבירה, מה לעשות כשהחוקר יסביר לך, ש'אם לא תתחיל לדבר' – תיעצר, מה לעשות כשהחוקר יציע לך להודות בתמורה לשחרורך ולסגירת התיק. עד מתי ניתן להחזיק אותך במעצר ומה הזכויות שלך כעצור, האם שמירה על זכות השתיקה בחקירה תפגע בך? איך מומלץ להתנהג בחקירה משטרתית ועוד.

לכל מילה ומילה שתאמר בחקירה יש משמעות שעלולה לגזור את גורל התיק ולהכריע בהחלטה האם להגיש כנגדך כתב אישום.

לכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי כבר בשלב הראשוני של הזימון לחקירה במשטרה.
זומנת לחקירה באזהרה? 
התקשר עכשיו

אלפי 'שעות בית-משפט' וניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים

ייצוג חשודים ונאשמים בבית משפט מצריך שילוב של מיומנויות ויכולות רבות:
בשלב ראשון נדרשת עבודת הכנה מעמיקה ודקדקנית של בניית התיק, שנעשית מאחורי הקלעים. תשאול מפורט של המיוצג על מנת לקבל את כל המידע הרלבנטי שיאפשר בניית אסטרטגיה משפטית וקו הגנה חזק, איסוף ראיות וניהול חקירה עצמאית מטעם צוות המשרד. על ההגנה לגייס מומחים מתחומים נושקים שיוכלו להטיל ספק בהאשמות, לערער את התשתית הראייתית של התביעה ולעיתים אף למוטט לחלוטין את האישומים שבכתב האישום.

חשוב שעבודת ההכנה תבוא לידי ביטוי בצורה המשכנעת ביותר, בזמן אמת, בשלבי הייצוג בבית משפט. כאן נדרשת חדות מחשבה, מהירות תגובה, כושר ביטוי מרשים, כריזמה, רהיטות וכמובן – ניסיון ובקיאות רבה בכל הנוגע לחוק, לפסיקה ולסדרי הדין הפלילי.

במסגרת עבודתה כתובעת משטרתית וכתובעת עירונית, טיפלה עו״ד פלילי נאוה זרנגר באלפי תיקים פליליים מורכבים וסבוכים והופיעה בבית משפט בדיונים רבים, המקיפים את כל קשת המשפט הפלילי.

התמודדות עם מצבי לחץ מול שופטים, פרקליטים וסנגורים, ניהול הוכחות, טיעונים לעונש, דיוני מעצר, סיכומים ואינספור חקירות נגדיות – כל אלה חידדו את יכולות הליטיגציה של עו"ד פלילי נאוה זרנגר בתחומי המשפט הפלילי. לאורך השנים רכשה עו״ד פלילי נאוה זרנגר את כל הכלים הדרושים כדי להעניק ללקוחותיה ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, במגוון סוגי העבירות הפליליות ובכל הערכאות המשפטיות.

אלפי ״שעות בית-משפט״ ומיומנות בליטיגציה פלילית

ייצוג חשודים ונאשמים בבית משפט מצריך שילוב של מיומנויות ויכולות רבות:
בשלב ראשון נדרשת עבודת הכנה מעמיקה ודקדקנית של בניית התיק, שנעשית מאחורי הקלעים. תשאול מפורט של המיוצג על מנת לקבל את כל המידע הרלבנטי שיאפשר בניית אסטרטגיה וקו הגנה, איסוף ראיות וניהול חקירה עצמאית מטעם צוות המשרד. על ההגנה לגייס מומחים מתחומים נושקים שיוכלו להטיל ספק בהאשמות, לערער את התשתית הראייתית של התביעה ולעיתים אף למוטט לחלוטין את האישומים שבכתב האישום.

חשוב שעבודת ההכנה תבוא לידי ביטוי בצורה המשכנעת ביותר, בזמן אמת, בשלבי הייצוג בבית משפט. כאן נדרשת חדות מחשבה, מהירות תגובה, כושר ביטוי מרשים, כריזמה, רהיטות וכמובן – ניסיון ובקיאות רבה בכל הנוגע לחוק, לפסיקה ולסדרי הדין הפלילי.

במסגרת עבודתה כתובעת משטרתית וכתובעת עירונית, טיפלה עו״ד זרנגר באלפי תיקים מורכבים וסבוכים והופיעה בבית משפט בדיונים רבים, המקיפים את כל קשת המשפט הפלילי.

התמודדות עם מצבי לחץ מול שופטים, פרקליטים וסנגורים, ניהול הוכחות, טיעונים לעונש, דיוני מעצר, סיכומים ואינספור חקירות נגדיות – כל אלה חידדו את יכולות הליטיגציה של עו"ד זרנגר בתחומי המשפט הפלילי.

לאורך השנים רכשה עו״ד זרנגר את כל הכלים הדרושים כדי להעניק ללקוחותיה ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, במגוון סוגי העבירות הפליליות ובכל הערכאות המשפטיות.

מה יקרה לאחר החקירה?

לאחר שמסתיימת החקירה המשטרתית ותיק החקירה מועבר ליחידת התביעות של המשטרה, או לפרקליטות המחוז, עו״ד פלילי נאוה זרנגר ממשיכה לנהל מעקב צמוד וללוות את מיוצגיה בהליך. היא מקפידה להיות עם יד על הדופק, ליזום מהלכים ולפעול כבר בשלב מוקדם זה, תוך שיתוף פעולה עם מומחים שונים לאיתור ראיות זהב להגנת מיוצגיה בעתיד.

הוגש כנגדך כתב אישום?

הליכי ניהול התיק בבית המשפט הם הליכים ממושכים, קשים ומייגעים, שמותירים את האדם הנאשם בתחושה קשה, כשעננה כבדה רובצת עליו. עו״ד פלילי נאוה זרנגר מודעת היטב לתחושות הקשות ומקפידה לנהל את התיק הפלילי במקצועיות רבה לצד רגישות ושקיפות מלאה מול מיוצגיה.

התיק נסגר? חשוב לבדוק את העילה לסגירתו

חשוב לדעת שגם אם ההאשמות לא הגיעו לכדי כתב אישום ונתקבלה הודעה שהתיק נסגר, כדאי מאד לבדוק את העילה לסגירתו. גם כשתיק שנסגר בעילה של חוסר ראיות, או בעילה של נסיבות העניין אינן מצדיקות העמדה לדין, נותר רישום משטרתי ולגופים שונים, דוגמת צה״ל ומשרדי ממשלה יש אפשרות לראות אותו. השלכותיו התעסוקתיות והמשפטיות של הרישום עלולות להסב נזק רב בכל תחומי החיים ובכל שלב.

הרישום הפלילי עלול להשפיע על הגיוס לצה״ל, על תעסוקה במשרות ציבוריות או ביטחוניות ובעצם על כל מהלך החיים. האפשרות לקבל רישיון לעיסוק במקצועות רבים חסום בפני בעלי רישום פלילי. חלק ממקומות העבודה מתנים את ההצטרפות אליהם בהמצאת תעודת יושר ואפילו נסיעה לחו״ל לצורך הגירה או טיול יכולה להיתקל בסירוב מטעם שגרירויות זרות.

עו״ד פלילי נאוה זרנגר שואפת לאפשר לכל אחד מלקוחותיה לחזור לחייו כשהוא נקי מכל רישום פלילי ומכל צל, ככל שהדבר מתאפשר. היא בודקת את העילה לסגירתו של כל תיק ובוחנת היטב את האפשרות למחיקת רישום פלילי.